Özel Okullar

İzle
Özel Tarhan Kurumları

Özel Tarhan Kurumları, anasınıfı, ilköğretim ve Milli Eğitim Bakanlığından 24,08,2005 tarihinden onaylanarak önünde Hazırlık sınıfı olan 4 yıllık Kolej bölümü ile bir kısım derslerin yabancı dille okutulduğu bir eğitim kompleksidir.

İzle
İzle
Özel Alman Lisesi

Özel Alman Lisesi’nin 1868'den beri bir tarihi vardır.

İzle
İzle
Saint Benoit Fransız Lisesi

1987 yılında bugünkü çağdaş kimliğine kavuşmuştur.

İzle
İzle
Sainte Pulcherie Lisesi

Okul1846’te Saint Vincent de Paul yardımsever rahibeler cemaati tarafından kurulmuş ve 2000 ders yılı başlangıcına kadar ortaokul olarak faaliyetini sürdürmüştür.

İzle
İzle
Galatasaray Lisesi

Galatasaray Lisesi, İstanbul Beyoğlu'nda bir lisedir. Türkiye'nin en eski eğitim kurumlarından biridir. Fransızca eğitim vermektedir.

İzle
İzle
Özel Zografyon Rum Lisesi

Özel Zografyon Rum Lisesi önce insan, sonra iyi bir öğrenci mantalitesiyle vatana, millete ve insanlığa yararlı bireyler yetiştirmek.

İzle
İzle
Akademi İstanbul

Kendini ifade edebilen, karar verme yetisine sahip, nitelikli ve profesyonel, yaratıcı, paylaşımcı

İzle
İzle
Sae İnstitue İstanbul

SAE, 15.000’in üzerinde aktif öğrencisiyle dünyanın en eski ve en büyük özel medya eğitim kurumudur ve Ses, Dijital Film & Animasyon, Web Tasarımı & Geliştirme ve Oyun Tasarımı alanlarında 30 yılı aşkın bir zamandır eğitime uluslararası standartlar getirm

İzle
İstanbul Ajans Medya
istanbul Ajans Medya iamistanbul.tv ile istanbulu hd video kalitesiyle ayaklarınıza getiriyor.Tarihi tursitik mekanlar,oteller,şehrin en güzide mekanları ve sanatçıların etkinlik takvimleri ile ilgili bilgiler ve indirimlerin hepsi iamistanbul.tv'de.
.
şimdi Abone Ol

Bültene abone olup indirimleri yakala.

Tekrar
Tekrar