Innpark Venue

Sosyal Medyada Paylaş

Innpark Venue

 
 
 
 
 
Dünyanın en eski kentlerinden biri olan ve iki kıtayı muhteşem bir boğaz ile birbirine bağlayan İstanbul’u, INNPARK ayrıcalığı ile tekrar keşfedeceksiniz. Innpark, bu benzersiz kenti doyasıya yaşamak isteyenlere unutamayacakları bir meeting&event deneyimi yaşatmak için birebirdir. Şehrin merkezi alanlarına ve çevre yollarına yakınlığı ile büyük bir ulaşım kolaylığı sağlayan Innpark, Atatürk Havalimanı’na 18 km uzaklıktadır. 6 salonu, 15 küçük toplantı odası, bir cep sineması, sergi salonu ve Cafe & Restaurant’ı bulunan merkezimiz hizmetinizdedir.
 
 
Hem konumu, hem de sahip olduğu olanaklarla iş dünyasının beklentilerine en uygun şekilde tasarlanmış olan Innpark doğal gün ışığı alan 5 salonu, 1 balo salonu ve fuayesi, 15 toplantı odası, 2 terası ile 10 kişilik iş toplantılarınızdan 1000 kişilik organizasyonlarınıza kadar 1750 metrekarede her türlü aktivitelerinize kusursuz bir şekilde ev sahipliği yapar.

İstanbul Ajans Medya
istanbul Ajans Medya iamistanbul.tv ile istanbulu hd video kalitesiyle ayaklarınıza getiriyor.Tarihi tursitik mekanlar,oteller,şehrin en güzide mekanları ve sanatçıların etkinlik takvimleri ile ilgili bilgiler ve indirimlerin hepsi iamistanbul.tv'de.
.
şimdi Abone Ol

Bültene abone olup indirimleri yakala.

Tekrar
Tekrar